SPOLUPRACUJEME S RENOMOVANÝMI ARCHITEKTAMI A ATELIÉRMI

Dizajn partneri

Interiérový dizajn a výroba nábytku na mieru sú dva neoddeliteľné prvky, vďaka ktorým premeníte váš domov na úžasný a jedinečný priestor. Dlhoročné skúsenosti a vášeň pre remeselnú prácu našich stolárov sú zárukou kvality pri výrobe nábytku presne podľa vašich predstáv. Dizajnéri, s ktorými spolupracujeme, komunikujú s klientmi na vytvorení koncepcie, pričom zohľadňujú ich štýl a potreby. Pri výrobe kuchyne zabezpečujeme kvalitné elektrospotrebiče od dodávateľa ZMP Group. Výsledkom je jedinečný a kvalitný nábytok, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám a spĺňa najvyššie štandardy dizajnu a kvality. Spojenie dizajnu a stolárstva, ako to robí HMK Nábytok, je receptom na dokonalý interiérový dizajn s osobným dotykom.

Nahliadnite do zákulia spolupráce profesionálov a objavte Váš vysnívaný interiér

Interiérový dizajn nie je o nábytku či veciach, ale o atmosfére, pocite a vnemoch. Pre každého znamená pohodlie niečo iné, preto sa v spoločnosti M interior design snažia pristupovať ku každému projektu ojedinele. Jedine tak vytvoria priestor a dizajn so zmyslom a dušou!

Naša stolárska výroba tvorbou dizajnov M interior design vytvára dokonalý domov, predovšetkým v okázalom glamour štýle, ktorému sa v spoločnosti venujú.

Dizajnéri s úctou a rešpektom komunikujú s každým klientom, ktorý túži premeniť svoje sny na realitu. Spoločnosť si zakladá na priateľskom a dôveryhodnom prístupe a vzťahu so zákazníkom. Každý interiér tvorí s vášňou, originalitou a môžeme ho označiť za jedinečný!

Dizajn od M interior design

Významná časť tvorby našej stolárskej dielne je z ceruzky Ing.arch Martiny Baranovej, ktorá sa tvorbe a realizáciam interiérov venuje od roku 2003. Venuje sa prevažne rezidenčnej architektúre. Práve architektúru vníma ako dynamický postup tvorenia a budovania, je živá, exaktná, technická, zároveň s veľkou dávkou umenia a voľnosti.

Baví ju pretvárať anonymnú hmotu a objem na niečo osobité, až osobné. Ide o kontinuálny kreatívny proces, ktorý sa neustále vyvíja, a práve Martina ho vníma ako synergiu umenia, vedy a psychológie.

Pracuje systematicky od dispozície, cez kompozíciu až po štruktúru. Dispozíciou tvorí usporiadaný systém na základe plánu. Podstatou dobrého interiéru je pre ňu správne zadelenie konštrukčných a mobilných prvkov. Funkčnosť vníma ako všeobecnú vlastnosť priestoru, opakom je estetická stránka, ktorá býva veľmi subjektívna.

Interiér je pre ňu osobný – intímny priestor klienta. Preto by mal klient architektovi dôverovať a architekt klientovi načúvať. Tento vzťah musí fungovať obojstranne. Vtedy na základe svojich vedomostí a skúseností je architekt schopný zhmotniť požiadavky klienta.

Dizajn Ing.arch Martiny Baranovej

Pri výrobe kuchýň na mieru sa špecializujeme nielen na estetickosť priestoru, ale predovšetkým na funkčnosť a kvalitu vybraných materiálov od dreva, cez kovanie, až po domáce spotrebiče najvyššej kvality.

Práve pri výbere spotrebičov do Vašej novej kuchyne siahame po tej najvyššej kvalite, ktorú bežne v obchodoch ani v e-shopoch nenájdetete. Preto je našim výhradným partnerom spoločnosť ZMP Group, ktorá pre výnimočných zákazníkov má vždy pripravené dizajnovo výnimočné, ale aj inovatívne spotrebiče popredných značiek Siemens, Bosch, Miele, DeDietrich a pod.

Ak si sami netrúfate na výber spotrebičov, ochotne s Vami prekonzultujú Vaše požiadavky do posledného detailu tak, aby spotrebiče vyhovovali Vašim potrebám a životnému štýlu. Odborné poradenstvo a odborná inštalácia v spolupráci s našimi stolármi, ale aj prémiová kvalita spotrebičov, ktoré ponúkajú Vám zaručia, že si domáce spotrebiče budete dlhodobo a bezstarostne užívať!

dodávateľ elektrospotrebičov

Pri riešení striekaných povrchových úprav úzko spolupracujeme so spoločnosťou Povrchovky.sk, ktorá má obrovské skúsenosti s úpravou aj drevených povrchov.

Disponujú vlastnou lakovňou, kde ročne vyprodujú stovky metrov štvorcových lakovaných plôch. Ich skúsenosť ich stavia na popredné miesta v kvalite prevedenia úpravy Vášho budúceho nábytku.

Keďže prevádzkujú profesionálnu lakovňu nábytkových dielov, kde zhodnocujú svoje dlhoročné skúsenosti s povrchovými úpravami a znalosti z oblasti lakov, moridieľ a lazúr, je pre nás prirozdené spolupracovať práve s nimi. Stolárska dielňa je plná prachu a nie je vhodné v nej zabezpečovať akékoľvek povrchové úpravy, pretože nikdy nedosiahnete kvalitu ako v profesionálnej lakovni, najmä pri striekanom vysokom lesku.

Preto sa aj my obraciame na profesionálov, ktorí rovknako ako my pristupujú ku každej zákazke individuálne a profesionálne a vedia plniť najrôznejšie zadania od architektov.

dodávateľ povrchovej úpravy

Pri výrobe frézovaných povrchov, rôznych drážok, rádiusov pre oblúky a pod. spolupracujeme s firmou Drevená Kata, s.r.o., ktorá disponuje profesionálnou CNC technikou.

Taktiež pre nás zabezpečuje povrchové úpravy masívov a dyhovaných nábytkov olejmi nemeckej kvality miešanými na mieru, ktoré krásne zvýraznia štruktúru dreva. Neoceniteľnou výhodou týchto povrchových úprav je ich jedinečnosť, ale aj následná oprava pri miernom poškodení.

Okrem frézovania špeciálnych požiadaviek našich klientov pri výrobe nábytku, sa v Drevenej Kate venujú aj výrobe exkluzívnych a netradičných drevených dekorácií. Ide predovšetkým o reliéfne obrazy z masívu, exkluzívne stromy života, mandaly, drevené misy netradičných tvarov i mnoho iného.

Silnou stránkou spoločnosti je frézovanie na mieru podľa požiadaviek a predstáv zákazníka, keďže sa v spoločnosti venujú zákazkovej výrobe na mieru.

dodávateľ frézovaných povrchov

S výberom ďalších dizajnových kúskov do vášho vysnívaného interiéru na mieru Vám pomôžu v Cymorka interior design. Zastupujú množstvo tých najlepších značiek zo sveta dizajnu.

Od podlahy cez dekoračný záves až po vankúš, poradia Vám s výberom vhodných materiálov i doplnkov.

Tím dekoratérok pomôže vybrať nie len vhodné textílie, tapety, koberce, ale aj kľučky, sedačky, svietidlá ... aby vdýchli Vášmu interiéru osobitý štýl a teplo domova. Pracujú s overenými značkami, ktorých produkty sú úžasne variovateľné.

Neboja sa výziev, atypických priestorov ani špecifických požiadaviek. Na jedinečných detailoch, atypických prvkoch, neštandardnom nábytku spolupracujú s našimi stolármi a z tejto spolupráce sa vždy zrodí krásny a funkčný interiér.

dodávateľ dizajnových doplnkov