O nás - HMK Nábytok

Spoločnosť HMK Nábytok vznikla začiatkom roka 2020 spojením odborníkov, stolárov, ktorí dlhé roky pracovali v iných stolárskych spoločnonstiach a firmách. A síce naša spoločnosť vznikla len pred niekoľkými rokmi, garantujeme profesionalitu práce a kvalitu našich výrobkov.

Nositeľom kvality sú dlohoročné skúsenosti a
požadovaná prax kazdého člena nášhm tímu.

Pri tvorbe dizajnu, výrobe Vášho budúceho nábytku i samotnej realizácii kladiame dôraz predovšetkým na kvalitu, ako použitých materiálov, tak prevedenia práce. Našou filozofiou je ponúknuť Vám to najlepšie na trhu, a otvorene musíme povedať, že cenu nestaviame na prvé miesto. Sme totiž presvedčení o tom, že kvalita, profesionalia a luxus majú svoju hodnodu.

Sme presvedčení, že naša prax, pracovitosť a časová flexibilita bude prinášať radosť, uznanie a celkovú spokojnosť Vám - našim klientom. Sme zvyknutí na vysokú náročnosť našich klientov a doterajšie skúsenosti v praxi s našimi zákazníkmi nás len utvrdzujú v tom, že vieme čo, ako a pre koho robíme. Nie je nič lepšie v profesijnom živote, ako keď vás zákazník pochváli, je s vašou prácou spokojný a ďalej šíri vaše meno v dobrom - prináša to kľud na duši, radosť z práce, nových klientov, spokojných zákazníkov.

Ak sa na nás s dôverou obrátite, splníme Vaše predstavy o vysnívanom bývaní.

Vojtech Macenka


O nás - HMK nábytok

Naša filozofia

Vieme, že vytvárame interiér, v ktorom budete žiť, pracovať, tráviť čas s rodinou, deťmi, kolegami. Že nábytok budete každodenne používať i pozerať sa na neho. Preto zastávame názor, že kvalitné, pekné a funkčné riešenia prispôsobené presne na mieru zákazníkovi, sú hlavnou prioritou zákazkového stolárstva.