Montážne práce

Svojim klientom ponúkame služby na najvyššej úrovni od výroby až po montáž nábytku. Sme vybavení špičkovým náradím popredných profesionálnych výrobcov. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami a Vašou najväčšou výhodou je, že montujeme, to čo vyrábame. Len dôkladná znalosť výrobkov môže zaručiť bezproblémovú montáž. Váš budúci nábytok sa zostavuje vopred u nás v dielni, aby všetko bolo pripravené na 100% a nič nás nezaskočilo pri práci priamo u Vás vo Vašich priestoroch. Všetky detaily sú vopred skontrolované a v prípade Vášho záujmu sa na Váš nábytok môžete prísť pozrieť ku nám do dielne.

Rešpektujeme individuálnosť Vašich požiadaviek,
chápeme potrebu dokonalosti.

Pod výrokom MONTÁŽ rozumieme kompletnú prácu od poskladania, osadenia až po ukotvenie a úpravy podľa potrieb na mieste. Súčasťou montáže je aj osadenie elektrických spotrebičov, drezov a rôznych “cudzích” komponentov do už existujúceho nábytku alebo drevených prvkov. Cena montážnych prác je pre klientov, ktorým nábytok navrhujeme a vyrábame už v cene spolu s dovozom, montážou a vynáškou.

K záverečnej fáze procesu výroby, teda montáži Vášho nábytku, pristupujeme maximálne zodpovedne. Naši profesionáli nenechávajú nič na náhodu. Každý detail je starostlivo skontrolovaný a prispôsobený vašim potrebám. Sme si istí, že Váš nový nábytok bude na mieste perfektne zostavený, pripravený na použitie a bude slúžiť dlhé roky. Vaša spokojnosť a bezstarostný proces od výroby až po montáž sú pre nás prioritou.

Montážne práce - HMK nábytok