Realizácia bytu, Bratislava Bory - Modernosť v každom detaile

Nábytok na mieru vyrobila a namontovala spoločnosť HMK Nábytok na základe majiteľmi dodaného dizajnového návrhu interiéru.

Ľahkosť, vzdušnosť a dokonalosť - tak by sme charakterizovali interiér bytu, v ktorom je nábytok vyrobený z materiálov - Perfekt Mat Odtieň Kašmír v kombinácii s Dub lamino. Pokojná a neutrálna farba kašmíru vytvára príjemný pocit, dodáva bytu teplo a útulnosť. Šmrnc interiéru dodávajú dubové lamely, ktoré sa nesú priestorom. Vyskytujú sa v celom interiéri, pôsobia decentne či už na stene, ostrovčeku v kuchyni alebo ako obklad so skrytými dverami do šatníka v spálni ... pokračovanie

Realizácia rodinného domu, Trenčín - Navštívte moderný interiér v kontrastných tónoch

Moderný, jemný, štýlový - taký je dizajn interiéru, ktorý sme vyrobili pre mladú rodinu z Trenčína na základe nimi dodaného dizajnového návrhu.

Otvorený vzdušný priestor celého interiéru je ladený do prírodných tónov. Pri výrobe naši majstri použili materiál dub dyha - morený do odtieňu v kombinácii s polyuretanom striekanou MDF-kou v čiernej, bielej alebo žltej farbe v matnom prevedení. Pri výrobe jednotlivých nábytkových častí úzko spolupracovali s firmou Povrchovky.sk, ktorá zabezpečila všetky povrchové úpravy, či už dubovej dyhy, alebo RAL-kových povrchov.

Jemmé drážky dodávajúce šmrnc a eleganciu celému interiéru frézovala spoločnosť Drevená Kata s.r.o. ... pokračovanie

Realizácia bytovej jednotky, Bratislava - Vyniká luxusným nábytkom vo vysokom lesku,...

...ktorý dodáva interiéru čistotu a eleganciu. Oblé hrany nábytku zjemňujú priestor a prispievajú k luxusu celého interiéru. Dizajn celého interiéru spracovala spoločnosť M interior design v podaní Moniky Gajdošovej.

Vysoký biely lesk krásne skombinovaný s dyhovaným nábytkom pôsobí decentne a pôvabne. Zaujímavá v celom interiéri je aj kruhová vitrína s nasvieteným led osvetlením. K prepychovému dojmu prispieva fakt, že klient si prial všetky šuplíky, poličky, korpusy skríň vrátane chrbátov v dyhovanom prevedení. ...pokračovanie

Realizácia bytovej jednotky, Bratislava - Luxus pre náročných

Celý projekt realizácie interiéru bol pod taktovkou Cymorka Interior Design. A naša stolárska dielňa na tomto krásnom interiéri spolupracovala dodaním atypových častí nábytku.

Naši majstri stolári vyrábali tie prvky nábytku, pri ktorých bolo nevyhnutné vyrábať ich presne na mieru, pretože výrobcovia ich bežne neponúkajú na trhu. HMK Nábytok vyrábal zabudované šatníky na mieru do rôznych výklenkov, obklady stien, ledkami podsvietenú atypovú posteľ, ktorá pre nedostatok priestoru musela byť kratších rozmerov ako bežne ponúkajú výrobcovia, a tiež kúpeľňový umývadlový pult z dyhy amerického orecha.

Dizajn je dotvorený luxusnými doplnkami od spoločnosti Cymorka Interior Design, od kľučiek, závesov, cez koberce, svietidlá až po stoly, sedačky a kusový nábytok.

Galéria kuchýň- Načerpajte inšpiráciu o Vašej novej kuchyni

Naša stolárska firma je špecializovaná na výrobu atypového nábytku na mieru, ktorý presne zapadne do vašich kuchynských priestorov. Zabezpečíme, že vaša kuchyňa bude nielen krásna a elegantná, ale aj funkčná. Naši majstri stolári majú bohaté skúsenosti s realizáciami kuchýň na mieru a vytvárajú diela, ktoré kombinujú krásu s praktickým využitím. Každý kus nábytku, ktorý vytvárame, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, aby splnil vaše najvyššie očakávania. Pri návrhu a výrobe našich atypových kuchynských riešení dbáme na každý detail. Luxusné kuchyne na mieru sa dokonale prispôsobia veľkosti a štýlu vašich priestorov. Neposkytujeme len nábytok, ale aj kompletné riešenia ... pokračovanie článku

Realizácia kuchyne na mieru, Chorvátsky Grob - Vstúpte do galérie elegancie,...

...kde si môžete pozrieť kuchyňu na mieru v prevedení bieleho nábytku a čiernych spotrebičov.

Vytvorená je s profesionálnym prístupom našej stolárskej firmy, kde každý detail je starostlivo vyhotovený, od bezchybných povrchov po presné osadenie spotrebičov. Kombinácia bielo-čiernej vytvára kontrast, z ktorého cítiť decentnú eleganciu.

Naši stolári spojili precíznosť s umením, aby vytvorili kuchyňu, ktorá nie je len pracovným priestorom, ale aj miestom rafinovanej krásy. Sme hrdí na každý výrobok, ktorý vytvárame. Naše kuchyne na mieru sú zárukou špičkovej kvality i nadčasovej elegancie.

Galéria kúpeľní - Otvorte dvere a relaxujte vo vašej vysnívanej kúpeľni,...

... kde sa spája pôvab a elegancia. Kde každý prvok prináša prepych do vašich každodenných chvíľ. Pôsobivé drevené materiály, exkluzívne obklady a najmodernejšie vybavenie vytvárajú atmosféru dokonalého miesta vo vašej kúpeľni na mieru.

Naši stolári dbajú na každý detail, aby vaša kúpeľňa nebola len miestom denných rutín, ale aj miestom, kde sa môžete ponoriť do luxusu a oddychu. Vstúpte do sveta precízneho remesla a zážitku bez kompromisov.