Záručný a pozáručný servis

Máte staršiu kuchyňu alebo iný kus nábytku, ktorý je pekný avšak už má technické či výzorové nedostatky? Záručný servis už na daný výrobok neplatí, alebo ani neplatil?

Skúste nám zavolať! Prídeme sa pozrieť na daný problém a nájdeme riešenie. Výmena alebo doladenie kovania (opotrebovane, nekvalitné, rozladené) Výmena alebo oprava poškodených dielcov (kuchynské dosky, drezy, batérie, dvierka, hrany, povrchová úprava, škrabance, apod.)

Výmena - demontáž montáž elektrických spotrebičov (umývačky riadu, digestory, chladničky, práčky...) pozor plynové spotrebiče vám osadíme, ale nezapájame! Repas a zimná údržba dreveného záhradného nábytku, ako napríklad brúsenie a oprava náterov, premazanie kovových súčastí, opravy poškodených častí apod. Po obhliadke sme schopní určiť finančnú náročnosť a je na Vašom rozhodnutí, či Vám Váš nábytok opravíme, alebo ponúkneme výrobu nového.

Naši klienti, ktorým nábytok vyrábame, majú službu záručného a pozáručného servisu automaticky, pri použití vybraných materiálov, povrchových úprav a kovania poskytujeme až 36 mesačný záručný servis. O nábytok z našej dielne sa radi postaráme aj po uplynutí záručnej doby. Pre firmy vieme ponúknuť spoluprácu na vykonávanie záručných opráv ako službu zákazníkom. Pozáručný servis viete presmerovávať na nás, čím ušetríte časový fond na výrobu nového nábytku. Sme otvorení dohode.

Záručný a pozáručný servis kuchyni a nabytku - HMK nábytok